Sağlık Kurumları 2 Nolu Döner Sermaye Saymanlığı

 
   

Hüseyin GÖKASLAN

 

Saymanlık Müdürü

            17.12.1960 tarihinde Isparta Eğirdir İlçesi Bağıllı köyünde doğdu. İlkokulu kendi köyünde, orta ve lise tahsilini Isparta il merkezinde yaptı. 1992 yılında Eskişehir Maliye Kursunu tamamladı.

             27.02.1987 yılında Isparta İli Sütçüler ilçesinde Yoklama Memuru olarak göreve başladı. 1993 yılından itibaren sırasıyla Ordu-Kabadüz, Burdur-Çeltikçi Malmüdürlükleri, Tunceli Muhasebe Müdürlüğü, Afyonkarahisar ili Emirdağ Ve Sandıklı ilçeleri Malmüdürlüğü, Aydın 1 Nolu Sağlık Kurumları DSS Saymanlık Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

            20.08.2008 tarihinde Defterdarlığımız Selçuk Üniversitesi Döner Sermaye Saymanlığına Saymanlık Müdürü olarak görevini yaptıktan sonra Ekim 2010 tarihinde Sağlık Kurumları 2 Nolu Döner Sermaye Saymanlığına atanan Hüseyin Gökaslan halen bu görevini sürdürmektedir.

             Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi Mezunudur.

             Sayın Hüseyin GÖKASLAN evli ve 3 çocuk babasıdır. 

 

 

 

Muhammet YILDIRIM

 

Saymanlık Müdür Yrd.

      01.06.1964 yılında Karaman ili Ermenek İlçesine bağlı Özlüce Köyünde doğdu. İlk, orta ve lise tahsilini Konya Merkezde tamamladıktan sonra AÖF İktisat bölümünden mezun oldu. Evli ve 2 çocuk babası olan ilgili memuriyet görevine ilk olarak 09.09.1985 tarihinde Konya Karapınar İlçesi Malmüdürlüğünde Sözleşmeli Memur olarak başlayıp 8 ay çalıştıktan sonra Konya Selçuk Vergi Dairesi Müdürlüğüne Yoklama Memuru olarak atanmıştır.

      Buradaki görevi sırasında askerlik görevini tamamlamış olup, 1996 yılında da Ankara Maliye Kursundan memur olmuştur. Aynı yıl Saymanlık Müdür Yardımcılığı sınavını kazanması nedeniyle 1997 yılında ilk olarak Erzurum Çat , Muş Bulanık, Isparta Yenişerbademli ve son olarak da Burdur Gölhisar malmüdürlüğü görevlerini vekaleten yürütmüş olup, 2009 yılı yaz döneminde Defterdarlığımıza bağlı 2 no’lu D.S.S. Müdürlüğüne Sayman Müdür Yardımcısı olarak atanması nedeniyle 14.08.2009 tarihinde buradaki görevine başlamış ve halen aynı görevi yürütmektedir